Wynik badania USG a guzki w piersiach według lekarza

Witam. Niedawno byłam u gin. na cytologi i przy okazji lekarz zbadał moje piersi i wyczuł guzek większy w jednej i mniejszy w drugiej. Zdziwiło mnie to bo pół roku temu miałam usg piersi i było ok. Poszłam znów na badanie usg. Wynik : Piersi o budowie tłuszczowo-gruczołowej. Litych i płynowych zmian nie uwidoczniono a w miejscu macalnego oporu uwidoczniono prawidłowo zbudowaną tkankę tłuszczową. Przewody mlekowe nie poszerzone, węzły chłonne bez cech patologi. BIRDS1. Czy mogę zaufać usg?

W takim wypadku ultrasonografista wykluczył wątpliwości. Nie wpłynie nikt na Pani brak ufności, to raczej cecha charakteru.