Wynik badania USG piersi i guz

Mam 26 lat i nie miałam jeszcze dzieci. Zrobiłam pierwsze USG piersi i proszę o opinię wyników badań USG: "piersi o budowie gruczołowej w pp na godz. 7-mej zmiana owalna gładka hypoechogeniczna o wym. 7x4mm w pl zmian nie uwidoczniono przewody mlekowe nieposzerzone w dołach pachowych podejrzanych ww chłonnych nie stwierdza się" Wg lekarza zmiana wymaga jedynie obserwacji i kontroli za 6 miesięcy czy guz nie rośnie. Co powinnam zrobić? W rodzinie raczej nie występowały złośliwe nowotwory piersi.

Zastosować się do zalecenia lekarz, tzn powtórzyć USG za 6-12 m-cy pamietając , żeby to badanie robic w pierwszej połowie cyklu optymalnie między 5-10 dniem