Wynik badania USG układu moczowego do analizy

Witam. Moje badanie USG wykazało w okolicy ujść moczowodów widoczne uretelocele, po stronie prawej (śr. 14mm), a po stronie lewej śr. 10mm. Nerki są prawidłowej wielkości , bez cech zastoju i ewidentnych złogów. Nie ma objawów bólu. Czy wymaga to leczenia ??? Proszę o szybką i szczerą odpowiedź. :) Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam. ;)))

Nie. Tak niewielkie poszerzenia moczowodów bez dolegliwości i zakażenia moczu nie wymaga absolutnie żadnego leczenia