Naczyniak lub cień uwapniony w wyniku badania wątroby

Witam serdecznie mam takie wyniki badan, proszę o pomoc w ich interpretacji czy to coś poważnego:Wątroba normoechogenna z obszarem hypererchogennym mocno wysyconm, dobrze odgraniczonym w płacie prawym o wym 4mm- naczyniak?cień uwapniony?bardzo bym prosiła o interpertacje

Witam. Najpowszechniejszymi zmianami tego typu w wątrobie są naczyniaki proste - nie są groźne, rosną bardzo powoli, rzadko wymagają jakiejkolwiek interwencji. Proponuję powtórne wykonanie usg za około 3 miesiące.