Wynik BHCG a spodziewana miesiączka

Witam. Mam problem typu,iż w dniu spodziewaniej miesiaczki (17.09)dostałam lekkich plamien, trwały do wczoraj (19.09) okresu nie mam nadal. Mój lekarz zalecił mi zrobienie beta hcg(wynik 6,32) mam go powtórzyc za dwa dni. Niewiem co mam o tym myśle gdyż niedostałam konkretnej odpowiedzi czy to ciąża czy też nie. staramy się z mężem o dziecko więc się martwię. Przeszłam juz w styczniu br. ciążę biochemiczną i niechciałabym aby znowu się powtorzyła. Będę wdzięczna za pomoc. Dziekuję i pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik beta-hCG może wskazywać na bardzo wczesną ciążę. Proszę postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego i wykonać zalecone badania za dwa dni.