Wynik cytologii 23-letniej kobiety do analizy

Proszę o interpretację: komórki nabłonka obecne / leukocyty pojedyncze / lactobacillus pojedyncze / inne bakterie srednioliczne / grzyby brak / kwasowość 4.5 / komorki clue cells brak / test aminowy ujemny / stopien czystosci III / bakterie beztlenowe gardnerella vaginalis wzrost obfity / ureaplasma stwierdzono >1000 w 1ml .

Piotr Pilarski

Wynik świadczy o infekcji ureaplazma urealiticum. Sugeruję wizytę u lekarza zlecającego badanie.

Pozdrawiam.