Wynik gastroskopii i zakażenie H. pyroli

Dzień dobry, W zeszłym roku po wykonanej gastroskopii otrzymałam następujący wynik badania histopatologicznego przewlekly naciek zapalny i zmiany struktury III B wg skali Marsha. Badanie potwierdziło również zakażenie helicobacter pyroli. Poinformowano mnie że muszę przejść na dietę bezglutenową. W zeszłym tygodniu otrzymałam wynik po kolejnej gastroskopi :Papilloma mucosae duodemi. Również jest zakażenie helicobacter pyroli. Bardzo proszę o interpretację wyniku.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest włączenie antybiotykoterapii. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego lub lekarza prowadzącego leczenie.