Wynik histopatologiczny z wyskrobiny z jamy macicy

Witam dostałam wynik histopatologiczny z wyskrobiny z jamy macicy bardzo bym prosiła o przetłumaczenie wyniku:.Płaty endometrium z cechami wydzielania i ogniskowym zjawiskiem Arias-Stella.Drobne fragmenty podścieliska.Izolowane płaty nabłonka endomatrialnego .Masy śluzowe i krwiste.Brak kosmków łożyskowych.

Nie można Pani odpwowiedzieć nie wiedząc ila ma Pani lat oraz nie wiedząc, czy miała Pani dodatni test ciążowy lub podwyższony poziom bet-HCG. Samo rozpoznanie to nic grożnego, ale ocena stanu klinicznego to całość sytuacji.