Wynik morfologii krwi 8-miesięcznego dziecka do analizy

Witam, mój 8 mc synek miał robiona morfologia i takie są wyniki HCT 31,5% RBC 4,98M/ul HGB 9,1g/dl WBC 5,3 K/ul MCV 63,3 fl MCHC 28,9g/dl MCH 18,3pg RDW-SD 39,8fl PLT391K/ul ROZMAZ LYM3,8K/ul MXD 0,7K/ul NEUT 0,8K/ul %LYM 71,5% %MXD 13,8% %NEUT 14,7% . Proszę o opis co się dzieje mojemu synkowi, na wizytę do lekarza jesteśmy już umowieni ale wolę wiedzieć wcześniej. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.