Wynik MR głowy 34-letniej osoby do analizy

czy mogę prosić o interpretację rezonansu? Podkorowo w prawym płacie czołowym są widoczne 2 ogniska hiperintensywne w obrazach T2 - zależnych, wielkości 5x3mm oraz 2mm. Podobne ognisko wielkości 4x2mm widoczne jest w sąsiedztwie rogu potylicznego prawej komory bocznej. Obraz niejednoznaczny, celowa kontrola. Poza tym sygnał istoty szarej i białej prawidłowy. Cech restrykcji dyfuzji ani patologicznego wzmocnienia sygnału po dożylnym podaniu środka kontrastowego w zakresie mózgowia nie stwierdzono

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik należy interpretować łącznie z Pani objawami, zmiany sa niespecyficzne, proszę udać się do lekarza zlecajacego badanie. Pozdrawiam