Wynik MR po stłuczeniu kości udowej
Proszę o opis rezonansu: Stłuczenie kłykcia bocznego kosci udowej ze szczelinami sródkostnymi i zgnieceniowym złamaniem tylnej powierzchni kłykcia oraz masywnym obrzekiem szpiku. Złamanie zgnieceniowe powierzchni stawowej kłykcia bocznego kosci piszczelowej z uszkodzeniem chrzastki, otoczone obrzekiem szpiku. Obrzek szpiku w kłykciu przysrodkowym kosci udowej. Krwiak grubosci do 3mm pod przyczepem torebki stawowej do kosci udowej. Wiezadło poboczne piszczelowe otoczone płynem, pogrubiałe, o podw

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
To jest właśnie opis badania... Opisano w nim złąmanie kłykcia kości udowej i złamanie kłykcia kości piszczelowej.