Wynik posiewu z pochwy 21-letniej kobiety

Witam, robiłam badanie posiewu z pochwy. Oto wyniki: 1. Enterococcus spp. nieliczne, 2. Escherichia coli bardzo liczne. Poniżej rozpisana jest tabela pt. Antybiotyk i wymienione m.in. amoxycylina/kw.klawulanowy (wrażliwy), ampicylina (oporny) itd. Jak interpretować badanie? Co to oznacza? Dziękuję za odpowiedź.

Domyślam się, że robila Pani posiew w związku z objawami stanu zapalnego pochwy. Z wynikiem posiewu i antybiogramu Powinna Pani udać się do swojego ginekologa w celu ustalenia odpowiedniego leczenia. Ps obie wymienione bakterie mogą występować fizjologicznie w pochwie. Pozdrawiam