Wynik rezonansu 3-letniego dziecka

witam jestem mama 3 letniej asi mala od konca marca zaczela wymiotowac,tracic na wadze wypadaly jej wlosy i wiecznie boli ja brzuch miala mase badan wszystko jest ok poza alergia na mleko kakao i jajo miala zrobiony rezonans i wyszlo ze ma podkorowo w placie ciemieniowym lewym pojedyncza zmiane hiperintensywna w t2 i flair nie ulegajaca wzmocnieniu po kontrascie wielkosci 2 cm-niespecyficzna demielinizacyjna?naczyniopochodna? wizyte u neurologa mamy dopiero za msc bardzo sie martwie pomocy

Piotr Pilarski

Jest to za mało danych aby się wypowiedzieć. Wynik należy skonfrontować z objawami. Zmiana jest niespecyficzna i najprawdopodobniej jest bez znaczenia. Proszę zgłosić się do neurologa.

Pozdrawiam.