Wynik RM po rehabilitacji
Czy cos robić? Po reh RM : Zm zwyr staw oboj bark z wyb osteofitozą cz dol, uciskającą ś/m nadgrz Przestrzeń podbark 6 mm Rozlana entezopatia Ścięgna m nadg z rozlanym podw syg ,zatarciem strukt włók ; cechy naderw cz głębokiej w przyczepie , na tym poz w guzku kości ram brzeżna torb entezopat Po urazie: - rozlane podw syg wewstaw cz ścięg głowy dł mięś dwugł (uszk interstitialne)- - podw sygn z cechami obrzęku w obrąb kramien - bz cech ich rozerwania . Płynowe poszerzenie kaletki podkruczej .

KOBIETA, 59 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Z podanym wynikiem badania proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.