Wynik rozpoznania histopatologicznego i polip endometrium

Witam odebralam wyniki z rozpoznaniem histopatologicznym i w tym jest polipy endometrium no II cewki gruczolowe w jednymz polipow wykazuja dyskretne cechy rozrostu gruczolowego prostego bez atypii.a drugie to wsrodscietego sluzui skrzepow krwi fragmenty endocervix i endometrium bez istotnych odchylen morfologicznych oraz fragmenty nablonka wielowarstwowego plaskiego bez cech atypii moglibyscie mi to bardziej po ludzku wyjasnic byla bym bardzo wdzieczna za pomoc i jak to sie leczy po zdrawiam aga

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie objawy? od kiedy? regualrnosc miesiąćzek? ciąża? konieczne jest poznanie większej ilości informacji i rozszewrzyc diagnostykę. proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa.