Wynik RTG stawu krzyżowo-biodrowego
SYN MA 17 LAT CHORUJE OD 2 LAT NA ZAP.ST.KRZYZOWO-BIODR.MIAL PRZESWIETLENIE NIE ROZUMIEM CO TO ZNACZY OBUSTRONNA ZAZNACZONA PODCHRZESTNA SKLEROTYZACJA POWIERZCHNI STAWOWYCH SYN JEST LECZONY W SOPOCIE BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ ZGORY DZIEKUJE

KOBIETA, 50 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Jest to objaw zwyrodnienia stawu. Sugeruję wizytę u ortopedy.
Pozdrawiam.