Wynik USG narządów rodnych 20-letniej kobiety do analizy

Witam . Proszę o interpretacje wyniku usg . Trzon macicy w przodozgięciu 6,76 ;4,76cm niejednorodny echogennie o nierównych zewnętrznych obrysach. W dnie macicy widoczny jest włókniak 2 cm. Endometrium jednorodne,prawidłowe . Przydatki obustronnie bez zmian chorobowych.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się koniecznie do ginekologa.