Wynik USG wątroby u 23-latka
Syn robil usg brzucha i wyszlo hyperechogeniczny obszar 27x8mm o cechach naczyniaka watroby co to oznacza ?Co dalej robić??Pozatym watroba bez zmian ogniskowych pisze

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Należy udać się do lekarza w celu ustalenia strategi leczenia lub terminu kolejnego badania. Z reguły nieduże i bezobjawowe naczyniaki pozostawia się do obserwacji, ponieważ są to zmiany łagodne i nie groźne dla zdrowia.