Wynik zintegrowanego testu podwójnego i wysoki poziom b-HCG

Witam, otrzymałam wyniki zintegrowanego testu podwójnego (wiek ciąży wg OM = 12,6 hbd, wiek ciąży wg USG = 13,1 hbd). Badane parametry: - PAPP-A 5,8 mIU/m - wolna B-hCG - 125,0 ng/ml. Komentarz: wysokie stężenie wolnej B-hCG. Wnioski: Wynik zintegrowanego testu podwójnego jest ujemny. Ze względu na wysokie stężenie wolnej B-hCG wskazane monitorowanie dalszego przebiegu ciąży w kierunku PIH i IUGR. Czy powinnam się czymś martwić? Coś szczególnego zrobić? Jakie znaczenie ma wysokie B-hCG? Pzdr.

Zgodnie z wnioskami: regularna kontrola ciśnienia tętniczego, szczególnie po 20tc oraz regularne wizyty u lekarza prowadzącego w celu ultrasonograficznej oceny biometrii płodu czyli czy płód prawidłowo rośnie. Pozdrawiam