Wyniki badań cholesterolu i glukozy u 31-letniego mężczyzny

Witam, mam 31 lat, jestem mezszczyzna. Zrobilem sobie badania krwi, I sie stalo !!!Po otrzymaniu wynikow moj cho;esterol wynosil 236, a glukoza 94.Mowia ze to jest wysoki wiec zaczylem zarzywac tabletki omega3 6 9 oraz dieta, zero duszonego miesa(biale) tylko gotowane lub pieczone w piekarniku,warzywa - duzo zieleniny jak brokuly czy szparagi, owoce, itd. posilki spozywam srednio co 3-4 godz. Czy te winiki sa naprawde takie zle i to wszysko jest konieczne. P.Smam aktywny tryb zycia 176cm 70kg

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki nie są bardzo złe, ale biorąc pod uwagę Pana młody wiek, należy już teraz zacząć profilaktykę. Proszę postępować jak do tej pory. Przede wszystkim dieta i ruch, nie palenie papierosów!