Wyniki badań hormonalnych a nieregularne cykle i problemy z zajściem w ciążę

odebrałam swoje wyniki badan estidrol 25pg/ml norma w fazie lutealna 43-214 prolaktyna 56 norma 35 testosteron 0,88 norma 0,10-0,90 progesteron 0,37 norma w fazie lutealnej 1,5-20,0 mam nieregularne cykle ,nasililo mi sie owlosienie. ..nie moge zajsc w ciaze ...co mi dolega :(

Na pewno jeżeli robiła Pani badanie w fazie lutealnej, występują zaburzenia hormonalne.
Dodatkowo hiperprolaktynemia, którą należy leczyć - proponuję zgłosić się do lekarza ginekologa