Wyniki badań hormonalnych u 56-latki a możliwość uprawiania seksu bez zabezpieczenia

Witam, mam 56 lat, od 2 lat i 7 miesięcy nie miesiączkuję. Zrobiłam badania hormonalne: FSH-101.80 faza folikularna 3,5 faza owulacyjna:4,7 postmenopauza:25,8 LH: 31,85 faza folikularna 2,4 faza owulacyjna 14,0 lutealna 1,0 postmenopauza 7,7 i teraz pytanie, czy mogę już bezpiecznie bez zabezpieczeń uprawiać seks. Chciałam nadmienić, że w marcu br. miałam usuwany polip i abrazję. Proszę bardzo o odpowiedź dość zrozumiałą dla mnie. Z góry bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam,

Piotr Pilarski

Wygląda na to, że jest Pani po menopauzie. Istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.

Pozdrawiam.