Wyniki badań krwi 5-latki

WITAM, WCZORAJ ODEBRAŁAM WYNIKI MOJEJ 5LET NIEJ CÓRKI WE KRWI MA 12.8 EOZYNOCYTÓW NA <7.0 W MOCZU NATOMIAST LEUKOCYTY WYSZŁY DODATNIO 3,LEUKOCYTY 212 <20 A BAKTERIE 704<400. OB WYSZO 25.CO TO OZNACZA??POZDRAWIAM

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, z dużym prawdopodobieństwem (jeśli dobrze rozumiem przepisane wyniki badania) można stwierdzić zakażenie układu moczowego u córki i wymagane jest leczenie. Z wynikiem należy zgłosić się do lekarza zlecającego badanie.