Wyniki badań krwi i moczu u 7-letniej córki

MOJEJ 7 LETNIEJ CORCE ZROBILM BADANIE KRWI I MOCZU.WSZYSTKO WYSZLO DOBRZE Z PEWNYMI WYJATKAMI: MCV NISKIE 77,5 MCH NISKIE 26,8 MCHC WYSOKIE 34,7 ANTYSTREPTOLIZYNA WYSOKA 672 PH MOCZU NISKIE 5,0 CIEZAR WL. MOCZU WYSOKI 1,027. MOGA MI PANSTWO NAPISAC O CZYM TO SWIADCZY, NIE CHOROWALA NA NIC JEDYNIE STAWY NOG I RAK JA BOLA.DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ

Szanowna Pani.
na podstawie tak wyrywkowych wyników trudno coś wyrokować ale ASOjest zbyt wysokie i moze być związane z bilami stawów. Trzeba zglosic sie do lekarza.
Z poważaniem J.Zachwieja