Wynik badania moczu 7-letniej dziewczynki do analizy

Białko w moczu u 7 letniej d dziewczynki Badanie ogólne moczu :BARWA:JASNOSŁOMKA NIECO MĘTNA ODCZYN ;zasadowy BIAŁKO 0.033 Glukozy i Urobilinogenu :Brak Ketony (-) Osad Moczu Nabłonki płaskie ;pojedyncze Leukocyty 8-10 w.p.w Dodam ze córka jest przeziębiona ma katar i kaszle .Proszę o pomoc czym to jest spowodowane?

Szanowna Pani,
trudno jednoznacznie odpowiedzieć ale najprawdopodobniej jest to związane z zakażeniem układu moczowego. Po potwierdzeniu należy włączyć leczenie odkażające.
z poważaniem,
J.Zachwieja