Wyniki badań oczu i krótkowzroczność

Wyniki badań oczu: ERG o.o. zapisy z pewną ilością artefaktów, ERG pręcikowe nieprawidłowe, ERG skotopowe i odp. maksymalna zapis negatywny, potencjały oscylacyjne zaburzone, ERG czopkowe w granicach normy, ERG flicker nieprawidłowe, FVEP kształt krzywych nieprawidłowy, PVEP kształt i parametry amplitud i latencji w granicach normy, funkcja n.II wydaje się być prawidłowa. Co oznaczają te wyniki, poza tym, że są to cechy dysfunkcji siatkówki, czym moga być spowodowane? Mam dużą krótkowzroczność.

Aleksander Ropielewski

Jest to opis badania specjalistycznego i moja wiedza nie pozwala na jego ocenę. Jedyne co mogę doradzić to kontakt z okulistą.