Wyniki badań w 11. tygodniu ciąży

Witam serdecznie, jestem w 11 tyg ciazy. Bardzo prosze o interpretacje wynikow: Toxoplazma gondii (ICD-9, X45) Przeciwciala w klasie IgM 0,280 S/CO lub rowne 1,0- lub rowne 3,0 reaktywny Toxoplazma gondii (ICD-9, X41) Przeciwciala w klasie IgG `

Witam! Niestety pełna interpretacja badania nie jest możliwa gdyż nie podała Pani poziomu przeciwciał IgG. Generalnie zasada jest taka, że dodatnie IgG przy ujemnych IgM świadczą o przebytej infekcji i odporności na kolejne zakażenia.