Wyniki badań wirusologicznych 31-latki do analizy

Witam POPROSZĘ o interpretacje 1) P/ciała anty HBc total 0,02 wynik dodatki gdzie >1,4 ujemny, 1-1,4 wątpliwy, < 1- obecność p/ciała. 2)Antygen HBe 0.000 gdzie do 0.100 ujemny, od 0,100 dodatni 3) P/ciała antyHBe 0.49 -wynik wątpliwy, gdzie poniżej 0,4 -obecne p/c, 0,4-0,5 - wątpliwe, powyżej 0,5 - nieobecne 4)ALT 56, AST 53, ALP 89, GGTP 28 5)HBS Ag - ujemny 6)P/c anty HCV niereaktywy 7) CMV p/c IgM ujemny 8) CMV p/c IgG pozytywny Bardzo dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać sie do lekarza zlecajcego powyzsze badania, bez poznania historii medycznej Pacjenta nie mozna sie wypowiedzieć.