Wyniki badania CEA powyżej normy

Witam otrzymałem włąśnie wyniki badania CEA (ICD-9:I53) o wyniku 4,24 - jestem niepalącym mężczyzną o wieku 33 lat. Wynik jest powyżej normy. Do jakiego lekarza powinienem się udać ewentualnie jakie badania zrobić?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, wynik nieznacznie przekracza normę. Proszę powtórzyć oznaczenie i wynik przedstawić lekarzowi rodzinnemu, który po zbadaniu Pana zdecyduje o konieczności dalszej diagnostyki. Pozdrawiam.