Wyniki badania histopatologicznego i guz

Witam. Przed chwilą dostałam wyniki histopatologiczne "Nowotwór niskozróżnicowany z ogniskowym odróżnicowaniem G4) z rozległymi odróżnicowanymi polami litymi oraz częściową utratą ekspresji CK20. Markery nauroendokrynne ujemne ( chromogranina A-, synaptofizyna -, CD56 dodatnie w pojedynczych komórkach. Tkanka guza wnika do tkanki tłuszczowej krezki, nacieka na surowicówkę. Wnika do dużych naczyń krwionośnych krezki." Bardzo proszę o wyjaśnienie tego wyniku. Pozdrawiam

Witam,

powyższy opis dotyczy rozległej zmiany nowotworowej, która nacieka otaczające tkanki.

Po jego dokładne omówienie oraz poznanie dalszego toku postępowania leczniczego zalecałabym Pani wizytę u chirurga lub onkologa.

Pozdrawiam!