Wyniki badania histopatologicznego u 58-latki

Witam mam 58 lat. Otrzymałam wynik badania histopatologocznego : 1. Obfita treść śluzowa, drobne fragmenty endocervix i luźno leżące fragmenty nabłonka paraepidermalnego bez cech atypii. 2. Polipowato-torbielowate fragmenty endpmetrium zanikowego, proliferacyjnego o cechach przeddoczesnowej przebudowy podścieliska, z rozproszonym naciekiem zapalnym. Czy mam się martwić? Dziękuję za odpowiedź.
Lek. Tomasz Budlewski

a jakie dolegliwości? proponuje udać się do lekarza zlecając ego powyższe badanie.