Polipowaty fragment błony śluzowej trzonu żołądka w wyniku badania histopatologicznego

Proszę o interpretację wyniku badania histopatologicznego: 1)Polipowaty fragment błony śluzowej trzonu żołądka ogniskowo z niewielkim naciekiem zapalnym. Nabłonek gruczołowy bez cech atypii i zaniku. 2) Fragment błony śluzowej żołądka typu połączenia żołądkowo-przełykowego oraz trzonu żołądka z niewielkim przewlekłym naciekiem zapalnym. Nabłonek gruczołowy bez cech atypii i zaniku. Nabłonek paraepidrmoidalny bez cech atypii.

Lek. Tomasz Budlewski

Zmiany zapalne błony śluzowej, proszę udać się do lekarza prawdopodobnie przepisze leki, nie ma powodów do niepokoju.