Wyniki badania hormonów tarczycy i leki

Witam, od niedawna zaczełam się leczyć na niedoczynność tarczycy moje ostatnie wyniki badan miałam następujące: Ft3-4,69 ft4-15,52 tsh-4,38 poziom fsh-5,02 estradiol-93,73 LH-12,97 tpo-730,8 TG-65,5. Na recepcie pani doktor wypisała mi jednocześnie dwa wykluczające się leki euthyrox 50mg na przemian brany z 75mg oraz Thyrozol 20mg. Jeszcze nie zaczełam brać thyrozolu bo nie wiem czy nie nastąpiła jakas pomyłka.Moje pytanie czy jest to możliwe, aby stosować ów dwa leki? z góry dziękuję za odpowie

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, są sytuacje, że taka kombinacja leków na pozór wykluczających się stosuje się i proszę jak najbardziej stosować się do zaproponowanego leczenia. W razie wątpliwości musi się Pani zgłosić do lekarza prowadzącego. Pozdrawiam.