Wyniki badania krwi 1,5-rocznego syna a bolesne ząbkowanie

Witam, mój 1,5 roczny syn od 2 tygodni gorączkuje nieregularnie tzn.co drugi, trzeci dzień- pojawiło się 5 nowych zębów i widać kolejne 2, kontrolnie wykonałam badania z krwi i moczu i niestety wyniki są niepokojące podwyższone ob-100, crp- 4,56;płytki krwi-580;neutrofile-12,58; limfocyty-5,62; monocyty-2,10. Czy te wyniki potwierdzają bolesne ząbkowanie? nadmieniam, że dziecko nie mam żadnych innych objawów, oprócz ogólnego rozdrażnienia.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania OB jest zdecydowanie zbyt wysoki. Konieczne jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.