Wyniki badania krwi 34-letniej osoby do analizy

witam, bardzo proszę o interpretację wyników z badania krwi. Niepokoi mnie podwyższony poziom lipazy - 72 U/l. Czy należy coś dalej w tym kierunku badać ? normę mam podaną do 60. Jestem 3 miesiące po wycięciu pęcherzyka żółciowego. Pozostałe badanie: GGTP - 13, Bilirubina całkowita - 0,55, GPT/ALT - 10, GOT/AST - 16. Glukoza - 8,3. Morfologia wszystko w normie oprócz : gran. kwasochłonne - 0,07 , Dodatkowo eonzyfile wymaz - 1 %, leukocyty - 7, erytrocyty 4,6. Z góry dziękuję, Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Wyniki nie budzą niepokoju, jednak ostatecznie mógłbym się wypowiedzieć po przeprowadzeniu badania i analizy całokształtu obrazu klinicznego.