Wyniki badania krwi i cholesterolu i 38-latka

witam mam pytanie w zwiazku moich wynikow troche mnie przerazily prosze o interpretacje ast-38. N 1ALT 39.4 CHOL 329.4 N TG 500.9 N. GGTP 27 HDL47.7 MAM 38 LAT

Lek. Marta Gryszkiewicz

Witam, wyniki badań krwi interpretować można tylko i wyłącznie w oparciu o dane kliniczne oraz PEŁEN wynik badania. Proszę skonsultować wyniki z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.