Wyniki badania krwi i moczu 18-letniego chłopaka

Proszę o interpretację wyników( Podaje tylko te co się nie zgadzają) Bilirubina Całkowita 30,7 (17,1) Bilirubina Bezpośrednia 8,4(3,4) LYMPH 49,0% (20-45) NEUT 39,1 (40-75) Mocz: Ciężar Właściwy 1,031(1,015-1,022 Osad: Nabłonki płaskie pojedyncze w polu widzenia Krwinki białe 0-3 wpw Bakterie dość liczne Barwa moczu c-żółta Chłopak 18 lat

Renata GrzechociĹska

Podwyższony poziom bilirubiny może świadczyć o patologii w obrębie watroby.Liczne bakterie w moczu wskazują na zakażenie układu moczowego. Dlatego proponuję udać się do lekarza rodzinnego w celu włączenia odpowiedniego leczenia.