Wyniki badania krwi i moczu w 23-tygodniu ciąży

witam!jestem w 23 tyg ciazy i miałam robione badania morfologia mocz, hbs i kwas moczowy, zaniepokoiły mnie jedynie leukocyty w moczu 20-30 w polu widzenia i erytrocyty swieze pojedyncze w preparacie, dodam że badana nie musiałam wykonywać na czczo tak powiedziano mi w laboratorium i uprzedziłam ze zazyłam witaminy, zjadłam śniadanie i wypiłam kawe rozpuszczalną. Wizytę mam dopiero 24 czerwca czy mam powody do niepokoju? Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Należy włączyć antybiotykoterapię, ponieważ w ciąży należy leczyć zakażenia układu moczowego, nawet bezobjawowe.