Wyniki badania krwi oraz zawroty głowy, bóle stawów i męczliwość

Witam.Zrobiłam ostatnio kontrolne badania krwi z powodu utrzymujacego się od dłuższego czasu złego samopoczucia,zawrotów głowy, bólów stawów, szybkiej meczliwosci przy najmniejszym wysiłku fizycznym, w ostatnim czasie brak tchu i ból w okolicy ledzwiowej. Wszystkie parametry są w granicach normy poza NEU%-Neutrocyty 43,7 % przy normie 50 -70,00, MON%-Monocyty 14,6 % przy normie1 -12,00. Czy mam czego obawiać się? Z góry dziękuję za odpowiedź.

A może tak do wróżki się Pani uda po odpowiedź, bo na podstawie 1 morfologii bez dokładnej znajomości objawów tylko wróżka pozostaje.
Przyczyn tak ogólnie opisanych objawów może być wiele, poważnych i mniej poważnych.