Wyniki badania moczu i krwi 58-letniej osoby do analizy

witam może mi pomóc jakis p.doktor pracuję we Włoszech -ostanio zle się czułam zrobiłam badanie krwi i moczu;wyniki mnie przeraziły;globuli bianchi 12,32,MCV 77,1,MCH 25,6;RDW16,4;PŁYTKI 346;Lattatodeidrogenasi 457;sideremia 18 (reszta w granicach normy)potem Albumina 50,7;Alfa1 6,1;Alfa2 14,3 natomiast w moczu leucociti 250 co robić? nie bardzo to wszystko rozumię

Renata GrzechociĹska

Nie podała Pani norm obowiązujących dla laboratorium. Dla polskicj wartości referencyjnych. Podwyższony jest poziom bialych krwinek, co sugeruje infekcję. Ponadto w moczu obecne są leukocyty, co wskazuje na zakażenie układu moczowego. Dlatego sugeruję wizytę u lekarza.