Wyniki badania moczu u 30-latki

Oto moje wyniki badania moczu: Białko w moczu 25,67 mg/dl, Nabłonki płaskie d. liczne w prep. Leukocyty 3-5 wpw norma 0-5 Erytrocyty świeże 1-3 wpw 0-5 Erytrocyty wyługowne 1-3 wpw 0-5 Pasma śluzu b.liczne w prep. Bakterie b.liczne w prep. Kryształy szczawianu wapnia d liczne Wizytę u lekarza mam za 2 dni czy mogę czekać do wizyty czy umawiać się wcześniej? Ciśnienie 120/60. 26 tydzień ciąży. O czym mogą świadczyć takie wyniki?

Witam!
Może Pani czekać do wizyty, wyniki nie są niepokojące. Taka ilość białka w moczu jest dopuszczalna u kobiet w ciąży, zwłaszcza że ciśnienie jest prawidłowe. Pomimo licznych bakterii w moczu wynik nie wskazuje na zakażenie układu moczowego (leukocyty w normie), więc prawdopodobnie jest to zanieczyszczenie. Również kryształy szczawianu wapnia wskazują raczej na dłuższe przetrzymanie próbki moczu przed analizą niż na patologię.