Wyniki laboratoryjne a dobór tabletek antykoncepcyjnych

Jakie tabletki anty. byly by dla mnie najlepsze przy takich wynikach laboratoryjnych LH 15.74 FSH 9.11 TESTOSTERON 1.24 nmol/l wart.ref.: 0.29 - 1.42 nmol/l PROGESTERON 2.28 nmol/l w.ref: faza folikular.: 0.6 - 4.7 nmol/lw.ref: faza owulacyj.:2.4 - 9.4 nmol/lw.ref: faza lutealna: 5.3 - 86.0 nmol/lw.ref:menopauza: 0.3 - 2.5 nmol/l PROLAKTYNA 449.4 mIU/l wart.ref.: 102.0 - 496.0 mIU/l TSH 2.51 ESTRADIOL 44.91 DODAM ZE TE BADANIA MIALAM ROBIONE 21 PAZDZIERNIKA OSTATNIA WTEDY MIESIACZKA 22 WRZ

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by dobrać tabletki antykoncepcyjne tylko na podstawie wyników badań laboratoryjnych. W tym celu konieczna jest znajomość szczegółowych danych klinicznych. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który przepisze właściwy preparat.