Wyniki posiewu z pochwy i antybiotykoterapia

Witam, odebrałam wyniki posiewu z pochwy. Wynik: E faecalis wzrost mierny (++) i e coli wzrost obfity (+++). E faecalis- wrażliwy na ampicyline. Natomiast e coli wrażliwa na Cefuroksym i Gentamycyne. Na e coli dostałam Zinnat 500 20 tabletek a na faecalis wg ginekologa nic nie ma oprócz zastrzyków. I tyle. Czytałam w internecie, że Unasyn ma w składzie ampicyline-jest szansa, że pomoże? Co mam brać oprócz antybiotyków na bakterie? Kupiłam kapsułki i żel ProVag i globulki lactovaginal. Pomóżcie..

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować terapię zaleconą przez lekarza. Po zakończeniu leczenia konieczna będzie wizyta kontrolna.