Wyniki prób wątrobowych i bilirubina w górnej granicy

Witam. Robiłem ostatnio próbę wątrobową . Moje wyniki to: AST = 18,2 U/l ALT = 25 U/l Bilirubina całkowita = 1mg/dl Fosfataza zasadowa = 48,60 U/l GGTP = 18 U/l Wyniki mieszczą się w normie ale martwi mnie bilirubina blisko górnej normy. Czy z takimi wynikami mogę bez obaw brać lek Lexotan który został mi przepisany? Pytam ponieważ ulotka zawiera informację, że lek ten nie powinien być podawany osobom z zaburzeniami wątroby.

- nie ma powodu do obaw, można stosować ten lek, a wyniki badań laboratoryjnych są prawidłowe i nie ma powodu do zmartwienia górną granicą normy
- można ewentualnie powtórzyć badanie SAT, ALT i bilirubinę za około 3 miesiące stosowania leku, celem oceny jego wpływu na wątrobę