Wypadanie pochwy i stan po usunięciu trzonu macicy

Witam. Mam wypadnieta pochwe jestem po usunieciu trzonu macicy.Bylam u lekarza ale Nic konkretnego sie nie dowiedzialam tyle ze da sie z tym zyc w przyszlosci mozna poddac sie zabiegu a teraz mam robic cwiczenia wzmacniajace miesni

Witam! Niestety ćwiczenia wzmacniające mięśnie krocza w niewielu przypadkach dają pożądane rezultaty. Dużo lepsze efekty przynoszą chirurgiczne plastyki pochwy w związku z czym sugeruję konsultację z ginekologiem specjalizującym się w tego rodzaju zabiegach.