Wypadek komunikacyjny a porażenie jelit

Witam. Mam 24 lata. W 2013 roku miałem wypadek, zostałem potrącony przez pociąg (Amputacja podudzia, złamana kośc krzyżowa, i inne mniejsze, metal wyciągniety, zrośniete) Problem mój tkwi w tym iż nie mogę się wypróżnic. Jestem obecnie na rehabilitacji w szpitalu. Nie wiedzą co mi zaradzic wypilem juz butelke laktulozy, nuctri drink, jakies tabletki, owoce, jogurty activie, kefiry, czopki niema reakcji :( Lewa strona jelit prawdopodobnie jest porażona po wypadku. 7dzien nie robilem ;( co mam zro

Najprostsza metoda oczyszczenia jelit, szczególnie jeśli jest Pan w szpitalu to głęboka lewatywa. Natomiast po opuszczeniu szpitala powinien Pan zasięgnąć opinii proktologa, trzeba zrobić kilka badan aby ustalić co jest przyczyną zaparć i jak Panu pomóc.