Wysiłek po zabiegu usunięcia polipa szyjki macicy i łyżeczkowaniu

Jestem po zabiegu usunięcia polipa szyjki macicy i łyżeczkowaniu. Mam pytanie czy są jakieś przeciw wskazania co do wykonywania prac związanych z wysiłkiem tzn.głównie chodzi mi czy można dżwigać?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszym okresie po zabiegu należy unikać dźwigania ciężkich przedmiotów. O powrocie do pełnej aktywności powinien zadecydować lekarz prowadzący.