Wysokie wyniki poziomu progesteronu i b-HCG u kobiety w 6 tygodniu ciąży

witam jestem w 6 tygodniu ciąży i odebrałam wyniki progesteronu i beta hcg więc ostatnią miesiaczkę miałam 27 sierpnia 2014r badania progesteronu i beta hcg robiłam 10 października w piątek i 13 października w poniedziałek powtórzyłam wyniki są następujące z 10.10.2014 progesteron 70,46 nml/l beta hcg 10141 mlU/ml natomiast z 13.10.2104 progesteron 62.36 nmol/l beta hcg 17786 mlU/ml martwię się że wyniki są za wysokie i nie wiem co oznaczają a wizytę mam dopiero za tydzień proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań wskazują na ciążę. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa w umówionym terminie.