Wysoko wysklepione kości ciemieniowe

Co oznaczaja wyniki badan wysoko wysklepione kosci ciemieniowe od strony czaszki widoczne jest nieznaczne poszerzenie przestrzeni przymozgowej-obraz odpowiada wariantowi rozwojowemu.

Witam serdecznie. Zgodnie ze stwierdzeniem, że jest to wariant rozwojowy mogę jedynie powiedzieć iż jest to fizjologicznie, anatomicznie akurat takie ukształtowanie kości czaszki. Możliwe iż wynika ono z nieznacznego wodogłowia w okresie dzieciństwa.