Wyznaczenie dni płodnych przy cyklu trwającym 19 dni

dzien dobry mam zapytanie majac miesiaczke co 19 dni okres trwa 5 dni kiedy wypadaja dni plodne a kiedy nie plodne.z moih wyliczenwynika ze zaraz po miesiace..prosze o informacie .dziekuje....

Niestety prawdopodobnie cykle mogą być bezowulacyjne . Proszę wykonać badania z krwi: TSH, PRL, FSH LH Estradiol w 2-4 dniu cyklu i zapraszam na wizytę .